14 lipca

O mnie

Jestem mamą nastoletniej Panny i niespełna rocznej Margaretki.
Poszukując swojej drogi w życiu dotarłam do momentu, w którym nie chcę tkwić w korporacji, sztywnych godzinach pracy, pogoni za nie-wiadomo-czym. 
Odkryłam, że największą dla mnie wartość ma czas, który mogę poświęcić rodzinie i sobie. Że chcę by praca zawodowa dawała mi satysfakcję nie tylko finansową, ale przede wszystkim bym mogła robić to co kocham. A kocham robić tylko dwie rzeczy:
Czytać książki i dlatego z wykształcenia jestem bibliotekarzem. 
I tworzyć. Szyć, kleić, odnawiać. Jednym słowem zabawy kreatywno-manualne. 

Tak powstała moja pracownia. Na początek zajęłam się rzeczami dla Maluchów. Będąc w ciąży miałam czas na przygotowanie wyprawki dla Margaretki. Kocyki, podusia, pościel, rożek. Potem okazało się, że poduszka, którą ja używam do karmienia, doskonale nadaje się dla dorosłych do relaksu, podpierania, przytulania (kto z nas nie potrzebuje czasem się przytulić do wielkiego misia, lub kury ;). Ja swojej często używam jako podpórkę pod laptop, gdy korzystam z niego na fotelu. Często na niej śpię.

Zajmuję się szeroko pojętym rękodziełem.

Szyję na zamówienie tekstylia dla dzieci (m. in. kocyki, poduszki, poduszki do karmienia, wkładki do wózków); tekstylia do domu (m. in. poduszki, narzuty, osłonki, rękawice kuchenne); organizery wszelkiego rodzaju (m. in. kosmetyczki, torby dla mam na pieluchy, na ubranka). Minky-pluszaki.

Robię dekoracje do domu różnymi technikami. W zależności od sezonu, dostępnych materiałów, fantazji mojej i zamawiającego.

Odnawiam przedmioty stare nadając im nowe życie.
Uwielbiam charakter drzemiący w rzeczach już używanych. W meblach, młynkach, ramach okiennych. Uwielbiam (modne ostatnio) nadawanie nowych nietypowych funkcji przedmiotom z pozoru już zniszczonym, niepotrzebnym, niechcianym.  

Zapraszam.
Rozgość się w mojej pracowni.
Napij się ze mną herbaty.
Zobacz jak pracuję.
Porozmawiajmy.
Może Ty też zapragniesz mieć u siebie kawałek mojego świata?


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Copyright © 2017 studio ADF